فروشگاه اینترنتی مارین، بررسی، انتخاب،مشاوره و خرید آنلاین

خرید

چه روش های حمل و نقلی در دسترس هستند؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

آیا شما حمل و نقل بین المللی دارید؟

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

طراحی سفارش ها چگونه ست؟
  • تمامی دست ساخته های ما که توی سایت میبینید، کاملا منحصر به فرد بوده و برای خود شخص سفارش دهنده طراحی و ساخته شده.
  •  چیزی که برای مجموعه ما خیلی مهمه، خروجی مفید و قابل استفاده ست. نه صرفا یک کار یکبار مصرف و شکننده هرچند زیبا! علاوه بر این مشتریان عزیز ما تاکید دارن که کار دلخواه خودشون رو داشته باشند. پس ما سعی کردیم برای هر سفارش  طی یک مشاوره ، به کمک تیم طراحان مارین، به اتود مورد علاقه مشتری برسیم و اون رو طراحی و اجرا کنیم تا اثر جدیدی خلق بشه و منحصر به خود مشتری باشد.
چه مدت طول می کشه تا سفارشم به دستم برسه؟

معمولا بسته به سفارشتون، نهایتا یک هفته زمان برای طراحی، و یک هفته برای اجرا و آماده شدن در نظر میگیریم. مجموعه ما هفته ای دوبار ارسال به کل کشور داره، و درنتیجه در عرض دو روز بعد از آماده شدن، کار دست شما خواهد بود.

به طور کلی، کلیه سفارش ها در صورت طی کردن روال همیشگی، معمولا بین ده تا چهارده روز به دست شما میرسه.

پرداخت

چه شیوه های پرداختی مورد قبول است؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد.

آیا خرید آنلاین امنه؟ چطور به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم؟

سالهاست در دنیا، شاهد پیشرفت فروشگاه های اینترنتی هستیم، و همچنین در چند سال اخیر در ایران، روند چشمگیری داشته. با بهبود اوضاع خرید و فروش،کلاه برداری های اینترنتی نیز افزایش یافته. نکته حائز اهمیت اینه که برای خرید از یک فروشگاه مجازی، باید  توجه کنید، سندیت و مورد تایید بودن اون فروشگاهه. 

تمام فروشگاه های آنلاین معتبر در ایران، <نماد فروش اینترنتی> دارند. و این اولین چیزیه که باید بهش توجه کنید. این نماد نشان دهنده اینه که اون مجموعه از یک سری فیلتر های بخصوص گذشته و رسمیت داره. این نماد در فضای مجازی حکم جواز کسب برای یک فروشگاه رو داره.

دوم < نماد ساماندهی> که

سفارشات و ضمانت

چگونه می توانم سفارش بدهم؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

چگونه می توانم سفارش خود را لغو یا تغییر دهم؟

صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارید؟

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

چگونه می توانم یک محصول را بازگردانم؟

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.