فروشگاه اینترنتی مارین، بررسی، انتخاب،مشاوره و خرید آنلاین

خرید و ثبت سفارش

چرا ( ثبت سفارش ) رو جایگزین (خرید) میکنیم؟

در مجموعه مارین ما محصولات آماده یا کالا نمیفروشیم. مگر اکسسوری یا حواشی کار. درحقیقت کار ما مشاوره و اجرای زیورالات مختص خود مشتریه، چیزی که نمیتونه بیرون آمادش رو تهیه کنه. شما برای خرید، چیزی رو از قبل نمی بینید، بلکه با دیدن رزومه ما، انتقال درست و صحیح چیزی که مد نظرتونه به همکاران ما، بودجه و شرایط جثه تون، در پایان میتونید چیزی رو که تو ذهنتون بود به صورت زیورآلات داشته باشید.

تفاوت (کار سفارشی) با ( کارهای موجود در بازار) چیه؟

در درجه اول باید دو مفهوم جدا در ذهنمون تعریف کنیم:

1.وقتی کاری به طور اختصاصی برای یک نفر ساخته میشه. برای مثال: طراحی و اجرای اسم مهرانگیز به همراه سنگ و علامت ماه تولدش و یا المانی از نقوش شاهنامه (که فقط توی ذهن مشتری محترمه و برای خودشون ارزشمند و متفاوته)

2.وقتی کاری به طور عمومی و همه پسند، برای جمعی از افراد ساخته میشه. برای مثال:  پلاک ماه تولد بهمن (که همه بهمن ماهی ها میتونن اون رو تهیه کنن)

این دو نه تنها در حس و احساس و نیاز، بلکه در زمان طراحی، ساخت و پرداخت جزییات، و حتی سود نهایی تفاوت داره.

کار شماره یک، یک بار و برای یک نفر ساخته میشه، هزینه و وقت زیادی معطوف به ساختشه و اگر تکرار بشه ، هم از ارزش کار اصلی و اولیه کم میکنه، و هم ممکنه اصلا برای نفر بعدی، نقوش جذابیتی نداشته باشه یا اصلا سنگ و نشان ماه تولدش متفاوت باشه یا اصلا نخواد هم وزن همون کار هزینه کنه! …. نهایتا دستمزد و حق الزحمه کار هم برای یک نفر انجام شده و از همون فرد دریافت میشه

کار شماره دو، معمولا یک بار قالب گیری میشه و از روش به تعداد زیادی تیراژ کاری میشه، تا برای همه اون افراد مورد نظر، قابل تهیه باشه، و درنتیجه قیمت پایینتری داره، چرا سود دریافتی از فرد به ازای بخشی از کل پروژه دریافت میشه. مثلا اجرت کل پروژه 200 میلیون هست و به تعداد 1000 تا تیراژ شده درنتیجه از هر فرد 200 هزار تومن دریافت میشه(مثال)

خرید و ثبت سفارش

چه روش های حمل و نقلی در دسترس هستند؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

آیا شما حمل و نقل بین المللی دارید؟

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

طراحی سفارش ها چگونه ست؟
  • تمامی دست ساخته های ما که توی سایت میبینید، کاملا منحصر به فرد بوده و برای خود شخص سفارش دهنده طراحی و ساخته شده.
  •  چیزی که برای مجموعه ما خیلی مهمه، خروجی مفید و قابل استفاده ست. نه صرفا یک کار یکبار مصرف و شکننده هرچند زیبا! علاوه بر این مشتریان عزیز ما تاکید دارن که کار دلخواه خودشون رو داشته باشند. پس ما سعی کردیم برای هر سفارش  طی یک مشاوره ، به کمک تیم طراحان مارین، به اتود مورد علاقه مشتری برسیم و اون رو طراحی و اجرا کنیم تا اثر جدیدی خلق بشه و منحصر به خود مشتری باشد.
چه مدت طول می کشه تا سفارشم به دستم برسه؟

معمولا بسته به سفارشتون، نهایتا یک هفته زمان برای طراحی، و یک هفته برای اجرا و آماده شدن در نظر میگیریم. مجموعه ما هفته ای دوبار ارسال به کل کشور داره، و درنتیجه در عرض دو روز بعد از آماده شدن، کار دست شما خواهد بود.

به طور کلی، کلیه سفارش ها در صورت طی کردن روال همیشگی، معمولا بین ده تا چهارده روز به دست شما میرسه.

پرداخت

چه شیوه های پرداختی مورد قبول است؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد.

آیا خرید آنلاین امنه؟ چطور به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم؟

سالهاست در دنیا، شاهد پیشرفت فروشگاه های اینترنتی هستیم، و همچنین در چند سال اخیر در ایران، روند چشمگیری داشته. با بهبود اوضاع خرید و فروش،کلاه برداری های اینترنتی نیز افزایش یافته. نکته حائز اهمیت اینه که برای خرید از یک فروشگاه مجازی، باید  توجه کنید، سندیت و مورد تایید بودن اون فروشگاهه. 

تمام فروشگاه های آنلاین معتبر در ایران، <نماد فروش اینترنتی> دارند. و این اولین چیزیه که باید بهش توجه کنید. این نماد نشان دهنده اینه که اون مجموعه از یک سری فیلتر های بخصوص گذشته و رسمیت داره. این نماد در فضای مجازی حکم جواز کسب برای یک فروشگاه رو داره.

دوم < نماد ساماندهی> که

سفارشات و ضمانت

چگونه می توانم سفارش بدهم؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

چگونه می توانم سفارش خود را لغو یا تغییر دهم؟

صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارید؟

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

چگونه می توانم یک محصول را بازگردانم؟

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.